Pedagogika Cyrku w edukacji


Termin: 15.09.2020, godz. 18:00, platforma zoom

Odbiorcy: dorośli, seniorzy

Pedagogika Cyrku to nowatorska metoda wielokierunkowej pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi – dzięki stymulacji obu półkul mózgu oraz zróżnicowanym aktywnościom Uczestnicy nie tylko dobrze się bawią, ale też rozwijają.

Dodatkowo, pedagogika cyrku przynosi świetne rezultaty terapeutyczne – ćwiczy wytrwałość, podnosi samoocenę, relaksuje, wyzwala radość, koncentruje na osiąganiu sukcesu, uczy systematyczności w działaniu.

Podczas warsztatów Uczestnicy uczą się żonglować, poznają ćwiczenia poprawiające koordynację wzrokowo – ruchową, poznają możliwości własnego ciała, przełamują swoje bariery i nabywają odwagę w działaniu podejmując różne wyzwania.

 Uczestnicy nabyte umiejętności mogą być wykorzystać w pracy,  zabawie jak i również w działaniach artystycznych czy animacyjnych podejmowanych w przyszłości przez Uczestników warsztatów i ich podopiecznych.

Nasze metody wspomagają wielopoziomowy rozwój dziecka, młodzieży, osób dorosłych czy seniorów jednym słowem człowieka na każdym etapie jego życia.
Zapraszamy na warsztaty!

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zapisanie się poprzez wypełnienie formularza online:
https://forms.gle/kxSDdZ5XHjvYZJqF7


Na wskazany w formularzu adres mailowy zostanie przesłana dalsza instrukcja dotycząca przygotowania się na zajęcia oraz zostanie przesłany link dzięki, któremu będzie można wziąć udział w warsztacie.

15 września @ 18:00
18:00 — 19:00 (1h)

Joanna Stanowska

ZAPISZ SIĘ